У школах міської громади вивчають творчість земляків

У закладах загальної середньої освіти Шполянської міської громади з метою  формування культури художнього сприймання, естетичних потреб, смаку, почуттів, читацької культури в ході вивчення української літератури в 5-9 класах  до рубрики «Література рідного краю» включено вивчення тем  «Микола Томенко- наш земляк», «Я світ собі на плечі весь завдав», «Пісенна творчість поета-земляка Миколи Даниловича Томенка», «Не обійди мене, мій світе, вмістивсь увесь ти у мені», «Вірші для дітей Миколи Томенка».

На уроках учні знайомились з творами для дітей зі збірок «Стежинка», «Кує зозуля з лугу», «Орел-срібнокрилець», а також  читають збірки «З трудової книжки матері», «Дика груша», «Між берегами днів», «Вишневий цвіт», «Дорога до хліба».

23 травня в міській школі № 5, відбувся інтегрований урок-лекція рідного краю та зарубіжної літератури, на якому аудиторія поринула у життя та творчість видатного земляка Миколи Томенка.

До проведення заходу долучилась директор КЗ “Публічна бібліотка імені А.Кримського” Ріма Саломатіна, спеціаліст із відділу освіти міської ради Оксана Різник, заступник директора з виховної роботи Лариса Лісогор.

Поділитись:
Перейти до вмісту