Привітали прикордонників

28 травня біля меморіалу пам’яті загиблим учасникам афганської війни та прикордонної служби на Мар’янівському масиві міста пройшли урочисті заходи присвячені вшануванню героїзму, мужності і самовідданості у службі багатьох поколінь, які охороняли кордони нашої Батьківщини.

В заході взяли участь заступник міського голови Шполянської ОТГ Сергій Заєць, голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, перший заступник голови Шполянської РДА, Юрій Козоріз, голова Шполянської районної організації спілки прикордонників, Василь Фуркало.

Зі словами привітань до присутніх звернувся Сергій Заєць. Він висловив всім прикордонникам вдячність і повагу до місії яку хтось виконував колись, а хтось виконує зараз, виявив співчуття тим родинам, що не діждались своїх синів із гарячих точок військових конфліктів. Побажав всім здоров’я, добра, достатку, миру  в рідній країні та вручив  грамоти і нагороди прикордонникам-учасникам АТО, громадським активістам-прикордонникам.

Також цього дня родини воїнів, які загинули під час війни в Афганістані отримали продуктові набори від заступника міського голови Сергія Зайця та голови спілки воїнів Афганістану Сергія Міцкевича.

Поділитись:
Перейти до вмісту