Співпраця із місцевими установами у сфері благоустрою для міської влади дуже важлива

Благоустрій Шполянська міської об’єднаної громади  розвивається, і всі ми хочемо бачити її охайною та доглянутою.  Поступово почали набувати нового обличчя  тротуари та пішохідні доріжки не лише у Шполі, а й в населених пунктах громади.

Приємно констатувати той факт, що особливо у місті, до їх  відновлення  долучаються державні організації і приватні підприємці. Розмір цієї допомоги різний, але завжди неоціненно важливий для міської громади.

Влітку  минулого року  вклад в оновлення тротуарної доріжки зробили приватні підприємці та установи на своїх прилеглих територіях від ресторану «Україна» до перехрестя вулиць Соборної та Лозуватської.

Сьогодні майже завершили укладання брукованої плитки по вулиці Соборній біля міських відділень «Приват Банку» та «Ощадбанку».

За кошти цих двох банківських установ  закупили біля 400 м2 тротуарної плитки. Близько 200 тис. грн., виділених із міського бюджету  обійшлася робота підрядників. Загалом в цій частині тротуару по вулиці Соборній  капітально відремонтували 500 м2 пішохідної зони.

Укладання тротуарної плитки це лише перший етап проведених робіт. В  проект також внесено облаштування стоянки для транспорту, яка  значно полегшить водіям давно існуючу проблему паркування автомобілів.

В завершальну частину проекту ще входить перенесення пішохідного переходу через вулицю Соборну ближче до перехрестя вулиць Волонтерської та Соборної та облаштування біля пішохідок спеціальних з’їздів (пандусів) для більшої зручності руху людям з обмеженими фізичними можливостями та мамам із дитячими візочками.  Дані роботи будуть здійснені наступного тижня, коли здійснюватимуть капітальний ремонт асфальтного покриття по вулиці Волонтерській.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту