У День захисту дітей – червона доріжка для маленьких «Талантів Шполянської громади-2018»

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Цьогоріч організатори святкового заходу для  малят вирішили показати всім, на що найбагатша і ким найбільше гордиться Шполянська міська об’єднана територіальна громада – а саме,  талановитими дітьми.

Вперше з нагоди Міжнародного дитячого свята започаткували церемонію  нагородження «Таланти Шполянської громади-2018». В кіноконцертній залі «Космос» міста Шполи червоною доріжкою до отриманих винагород пройшли найталановитіші, найрозумніші, найкреативніші жителі міста. Це ті діти, які протягом року прославляли рідний край на багатьох конкурсах, фестивалях, змаганнях, олімпіадах. Якими тішаться вчителі, керівники, друзі, пишаються батьки.

Не менш вболіває за юних талантів громади і міська влада. До дітей звернулись очільник міської громади Сергій Кравченко та  депутат міської ради Михайло Богач. Вони висловили побажання і сподівання на те, що на цих досягненнях діти Шполяньського краю не зупиняться і свої здобутки  прославлять не лише в Україні, а й далеко за її межами. В церемонії нагородження місцеві владці  вручили  талановитим  дітям статуетки «Гордість Шполянської громади-2018» та грошові сертифікати.

Аби вся малеча об’єднаної громади розважилась і відпочивала на повну в адмінцентрі  діяла  ціла комплексна програма розважальних заходів.

У міському парку дитячого дозвілля відбулось урочисте відкриття дитячого свята. Концертна програма «Моє дитинство веселкове» пройшла за участю всіх присутніх малюків, діти грали в цікаві ігри використовуючи танцювальні рухи та жести.

Трохи далі, по території парку розміщувались зони майстер-класів  з виготовлення сувенірів із полімерної глини, гончарства, виготовлення магнітиків. Майстер-класи по виготовленню казкових будиночків, підвісок, оберегів-віночків, настінний декор, емблема сонечка.  Також креативна розвага «Караоке-джаст-денс» та фейс-арт від студії «Кольорова булька».

Для маленьких любителів спорту розважальні заходи розгорнулись на території КЗ «Шпола Арена». В спортивній естафеті «Ми маленькі олімпійці» взяли участь учні 4-х класів навчальних закладів громади. Крім того, діти отримали  майстер-класи  по  запуску літаків і планерів, машинок на гумомоторі.   Найспритніших переможців естафети нагородили призами,  всіх інших  – солодкими подарунками. Насамкінець спортивних змагань на території  «Шпола Арена» малята затанцювали святковий флешмоб.

 

Дитяче свято маленьким жителям громади організувала Шполянська міська рада об’єднаної територіальної громади, за спонсорської підтримки

Групи компаній «ЛНЗ», ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» (які надали понад 1000 солодощів), приватних підприємців Максима Ващенка  та Юрія Різника.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту