У центрі міста виявили недобросовісного паркувальника авто

Шпола хоч і невелике місто, проте тут також можна зустріти автомобілі, які припарковані у невизначених місцях. Містяни часто скаржаться на водіїв, що зупиняють свій транспорт на тротуарах, пішохідних та зелених зонах.

Саме такого горе-водія виявила вчора «Муніципальна інспекція» Шполянської міської  біля відділень  Приват-Банку та Ощадного банку України. Керуючись статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення», інспектори склали на порушника адмінпротокол. Власником автомобіля виявився житель села Матусів. Протокол на розгляд направлено до Матусівської ОТГ.

Справді паркування авто у цьому місці було досить поширеною проблемою для власників автотранспорту. Але нещодавно міська влада взялась за вирішення складної ситуації. За рахунок зменшення площі тротуару та зміщення пішохідного переходу  в бік перехрестя вулиць Соборної та Волонтерської  була облаштована парковка.

Але як бачимо ситуація не надто змінилась, недобросовісні водії продовжують показувати свою неповагу в першу чергу до людей, з якими мешкають в одному місті, адже це перешкоджає вільному пересуванню пішоходам, дітям, мамам з дитячими візочками, інвалідам.

Паркуючи свої транспортні засоби на тротуарній плитці та зелених зонах (газонах), водії навіть не задумуються, якої шкоди вони завдають, адже псують дороговартісну плитку та  зелені насадження, за якими дбають і доглядають  працівники комунальних служб, аби створити затишок і комфорт у рідному місті.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту