Команда дівчат «Жайвір» стала учасником Всеукраїнського турніру з міні-футболу

3-5 червня команда дівчат 2006-2007 р. н. брала участь у Всеукраїнському турнірі з міні-футболу що проводився в м. Балаклея Харківської області, за участю команд Донецької, Полтавської, Івано-Франківської, Черкаської, Київської та Харківської областей.

Змагання пройшли в дружній атмосфері, організатори підготували цікаві заходи, окрім змагань, відбулись спортивні естафети, прогулянка по річці на байдарках.

В активі нашої команди перемоги над командами «Рута – Ангели» (м. Київ), «Лідер» (м. Кобеляки, Полтавської області), «Торнадо» (м. Балаклія) та «Атлет» (с. Борова, Харківська області),  «Багіра» (м. Лиман, Донецька області), нульова нічия з «Ангелами» (м. Івано-Франківськ), та поразка в останній грі від місцевої команди «Валькірії».

В результаті лише за різницею забитих і пропущених голів стали бронзовими призерами змагань.

Таким складом ФК «Жайвір» взагалі вперше виступав на змаганнях. До цього часу декілька дівчат були лише в дублюючому складі старшої команди.      Воротар Даша Молодан, також вперше приймала участь у змаганнях, але незважаючи на це досить професійно дебютувала в якості голкіпера.  Відмітимо й захисників Божену Шевченко та Вікторію Лозову, здібності яких проявляються з кожною грою. В цих змаганнях вони  грали в основному складі. Напередодні змагань, юні Жайворятка вибрали свого капітана, ним стала Женя Пресліцька, яка виводила команду на гру.

Як зазначає тренер команди Віталій Гончаренко,  в цілому враження від змагань налаштовує на позитивні думки. Проявляється командна гра. Звичайно, ще є над чим працювати, головне що дівчата мають бажання. В наступному ігровому сезоні є можливість взяти участь в Чемпіонаті України серед молодшої вікової категорії, та участь у змаганнях різного гатунку.

Дівчатка та батьки висловлюють подяку міській раді Шполянської ОТГ, та особисто міському голові Сергію Кравченку за надану можливість гідно представити нашу Шполянщину на змаганнях високого рівня!

Поділитись:
Перейти до вмісту