Найрозумніші випускники шкіл громади зможуть отримати фінансове заохочення

У розпалі – процедура зовнішнього незалежного оцінювання, що поєднується з державною підсумковою атестацією, яку цього року проходять 93 випускники 4-ьох закладів загальної середньої освіти громади.

6 червня успішно завершили роботу 2 пункти тестування,  створені на базі Шполянських ЗОШ №1 та НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №3- гімназія», на яких  свої знання з української мови і літератури та з історії України  мали можливість випробувати більше 300 учнів з числа цьогорічних та минулорічних  випускників Шполянського району.

Попереду ще 3 тести:  з географії, хімії та фізики, які складали на базі пунктів тестування в Смілі та Черкасах  48 одинадцятикласників.

З метою  створення умов для успішного навчання, підтримки здібностей учнівської молоді,  які виявили прагнення до  навчання на черговій сесії міськради прийнято рішення про заохочення  випускників закладів загальної середньої освіти  Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з базової дисципліни отримали: 200 балів – грошовою винагородою у розмірі 1000 грн., 400 балів – грошовою винагородою у розмірі 2000 грн., 600 балів – грошовою винагородою у розмірі 3000 грн.

Відтепер у тих учнів, які докладуть найбільше зусиль у прагненні до найвищих балів, уперше з’явилася можливість отримати  матеріальний стимул за  наполегливість і працелюбність.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту