Вітаємо вас, мудрі жителі Шполянської громади!

З початку червня трьох поважних  іменинниць-довгожительок, ветеранів праці привітали представники міської влади. Хоч ці жінки народились у різних місцях,  свято мудрості зустрічають зі схожими спогадами про буремні роки першої половини ХХ століття. Крізь пройдені тернисті дороги життя, ювілярки лишились щедрі душею, скромні у потребах, і звичайно ж, вважаються наймудрішими жителями об’єднаної громади.  В цьому й криється “таємниця” довголіття.

Спеціаліст із соціальної роботи Шполянської міської ради, Валентина Кучерава та консультант з питань волонтерського руху, Сергій Кепша вітали кожну із ювілярок, бажали їм міцного здоров’я, турботи від близьких та миру. В  селах громади до них приєднались старости: Андрій Запісецький – у селі Скотареве та Микола Запорожець у селі Кримки.

3 червня, 91 рік виповнився жительці міста Шполи – Олександрі Терентіївні Дячок.

Поважний 95-річний ювілей, 9 червня святкувала Тамара Арсентіївна Сабадаш, із села Кримки та 12 червня із 92-ю річницею від дня народження гості із міської ради вітали жительку села Скотареве – Федору Григорівну Бондаренко.

Влада об’єднаної  громади особливо турбується про  людей  поважного віку, адже з кожним роком вони потребують, окрім матеріальної підтримки, все більшої уваги та теплоти.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту