Педагоги громади навчаються й улітку

Уже вийшов на фінішну дистанцію 2017/2018 навчальний рік, протягом якого більше 40 педагогів громади завдяки фінансовій підтримці Шполянської міської ради підвищили свій фаховий рівень на курсах підвищення кваліфікації.

    Із настанням літніх канікул процес удосконалення вчительської майстерності не припиняється, адже кожен  педагог має можливість самостійно обрати місце й спосіб збагачення власних знань, наприклад, як це зробила практичний психолог Шполянської ЗОШ №5 Марія Завгородня. Днями вона стала учасницею Шостого тренінгового табору для тренерів з числа спеціалістів психологічної служби та педагогічних працівників установ і закладів освіти Черкаської області в рамках реалізації обласним центром практичної психології і соціальної роботи КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» та партнерськими організаціями соціально-профілактичних проектів.

Усього було подано 38 анкет-заявок. За результатами конкурсного відбору, з урахуванням мотивації участі та перспектив подальшого впровадження отриманих знань та умінь в професійній діяльності, до участі в роботі Шостого тренінгового табору було запрошено 25 фахівців закладів дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти, а також спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів (практичні психологи, соціальні педагоги, вихователі), серед яких Марія Сергіївна була єдиним представником  закладів освіти  з об’єднаних територіальних громад. Самотужки виборовши цю можливість, молодий педагог змогла протягом п’яти червневих днів  опрацювати тематичні модулі «Академічні основи тренерської майстерності», «Інтерактивні технології як інструмент превентивної та профілактичної роботи», «Секрети тренерської майстерності», «Скарбниця професійного досвіду», «Формування професійної команди», а також програму підготовки вчителів до розвитку життєстійкості/стресостійкості у дітей в закладах освіти. узяти участь в різноманітних творчих квестах.

У тренінговому таборі Марія Завгородня отримала методичні та роздаткові матеріали з опрацьованих тем від ГО «Ла Страда — Україна», ВБО «Український фонд «Благополуччя дітей» та ВГО «Жіночій консорціум України», які стануть у нагоді при плануванні подальшої роботи з учнями ЗОШ №5.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту