Закінчили асфальтувати вулицю Котляревського

Сьогодні завершили капітальний ремонт другої ділянки міської вулиці Котляревського. Дорожники вкрили асфальтом 2137м2 загальної площі дорожнього покриття. На ці потреби із міського бюджету виділили кошти близько 900 тис. грн. Зазначимо, що перша ділянка цієї дороги була відремонтована ще в минулому році.

Поряд з цим в адмінцентрі міської громади продовжується й поточний ремонт доріг, сьогодні  проводили ямковий ремонт вулиці Європейської.

У другому кварталі цього року міською радою заплановано капітально відремонтувати шість вулиць міста.

Заступник міського голови з питань ЖКГ, Віталій Плетінь пояснює. що в першу чергу асфальтуватимуться дороги, на які вже виготовлені проектно-кошторисні документації. Інші невідремонтовані вулиці внесені до списку капітального ремонту доріг міської громади на 2018 рік і обов’язково заасфальтуються.

Наразі у місті вже заасфальтовані вулиці Карбишева, Героїв Крут (І ділянка),  Іванівська, Котляревського, капітально відремонтували найбільше перехрестя вулиць Героїв Крут-Терешкіська-Мар’янівська-Каштанова. Поточний ремонт проведено на 21 вулиці міста.

У населених пунктах громади проведено поточний ремонт дорожнього полотна на 13-ти вулицях, у селі Скотареве – 8 вулиць та 5 вулиць у Кримках.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту