В громаді з’явився ще один соціальний партнер

15 червня  підписано Угоду про соціальне партнерство між Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади та сільскогосподарським приватно-орендним підприємством «Відродження».

Для Шполянської ОТГ це ще одне відповідальне підприємство,  яке  підтримуватиме фінансово громаду, як це вже протягом декількох років робить Група компаній «ЛНЗ».  Соціальні партнери уклали юридичну Угоду. Очільник об’єднаної громади Сергій Кравченко зазначив що для соціально-економічного розвитку нашої громади, це важливий документ, який регламентує співпрацю між владою та бізнесом. Адже добровільна фінансова підтримка СПОП «Відродження» допоможе вирішити чимало актуальних потреб життєдіяльності міста та сіл ОТГ.

За його словами, сільскогосподарське підприємство орендує землі державної власності та крім обов’язкової орендної плати – сплачуватиме   додаткові кошти за оренду паїв, які належать людям, в розрахунку 100 грн. за 1 га. Відтак, за місячний термін до місцевої скарбниці потрапить близько 213 тис. грн. За домовленостю між очільником громади Сергієм Кравченком та директором СПОП «Відродження» Тетяною Ляшенко, перерахована  фінансова підтримка піде на соціально-економічні  потреби громади,  які  чітко прописані у Стратегії розвитку Шполянської міської ОТГ.

Також в ході ділової зустрічі сторін,  був підписаний договір, предметом якого є пайова участь СПОП «Відродження» у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Шпола.

Насамкінець зустрічі  Сергій Кравченко заявив, що міська рада відкрита до співпраці в соціальному партнерстві, адже  це реальний крок до  об’єднання влади, бізнесу і громадських ініціатив, а всім разом  можна зробити значно більше корисного для міста і населених пунктів ОТГ.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту