Вечір музики під відкритим небом у Шполі

У недільний вечір шполяни та гості міста насолоджувалися чарівними звуками мелодій саксафона, електрогітари та барабанів у міському парку дитячого дозвілля. Для них грали талановиті музиканти Шполянської міської ОТГ – Олексій Кочетов (електрогітара), Андрій Нікуленко (барабани) та   Віталій Колос (саксафон).

В такому тандемі музиканти грали вперше, але це було неперевершено, мелодійно і професійно. Доказом цього були не стихаючі овації  та безліч оплесків на завершення.

Сподіваємось, що відтепер вечори музики стануть традиційним для шполян та жителів громади у літній період. Все залежатиме від зайнятості музикантів.

Ідею проведення музичних вечорів саме у міському дитячому парку, працівники  культури міської громади розглядали вже давно. Також   врахували й численні побажання самих жителів громади, залишені на сторінках Facebook.

Але створити такий емоційний відпочинок не так легко як здається на перший погляд. Музикантам потрібно знайти спільне співзвуччя, натренувати ряд композицій для виконання – на що потрібен певний час.

Шполянська міська рада ОТГ та КЗ «Центр культури та дозвілля»  і надалі підтримуватиме подібні заходи. Дуже приємно, що  культурне дозвілля цікавить жителів нашої громади, а звуки улюблених мелодій додають гарного настрою та позитиву як дорослим так і молоді.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту