Шполянських випускників -2018 вітала телезірка Анна Трінчер

В суботу, в адмінцентрі Шполянської громади пройшов загальноміський випускний бал. Понад 90 вчорашніх одинадцятикласників пройшлися святковою ходою по центральній вулиці міста Соборній від пам’ятника Т.Г. Шевченка до площі Героїв Майдану. Серед них – 1 «золотий» та 5 «срібних» медалістів.

В цей особливий вечір для шикарних леді та елегантних джентельменів вирувала особлива святкова атмосфера. Оформлена креативна фотозона, коротка історія спогадів дитинства та юності в шкільні роки, танець із найріднішими людьми – матусями і татусями, перший і останній в житті – «шкільний вальс».

Ведучі свята від імені керівництва та мешканців всієї Шполянської громади побажали випускникам правильних рішень в подальшому вже дорослому житті. Іти по життєвій стежці сміливо та гідно, не боятися перешкод і поразок. Вчитися долати їх та не відступати від власних мрій. Не втрачати оптимізму, і не забувати, що не буває легких шляхів до успіху. Світ відкритий для всіх! І все у кожного в руках!

В складні роки, які зараз переживає Україна через агресію Росії, колишні школярі не забули віддати шану та вклонитися героям, які загинули за честь держави і тим, хто нині виконує священний обов’язок, боронить східні кордони рідної Батьківщини. Вони поклали квіти до підніжжя меморіалу Героям Небесної Сотні.

Найнеочікуванішим сюрпризом-подарунком  від міського голови Сергія Кравченка стала зустріч із українською співачкою і акторкою, героїнею телесеріалу «Школа» – Анною Трінчер. Для перших випускників новоствореної Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, юних хлопців та дівчат, це був шалений сюрприз. Чарівні леді і джентльмени отримали величезний сплеск емоцій – співали разом, робили спільні фото та селфі.

Разом зі своїми вже дорослими дітьми раділи батьки, їхні наставники вчителі і всі присутні на святі, які потім поділились своїми світлинами у соцмережах.

Шість медалей отримали учні з міських шкіл: ЗОШ № 1, НВК №2-ліцей, ЗОШ № 5.  «Золоту» медаль заслужила випускниця міської школи № 2-ліцей Марина Меркотан. «Срібні» – Олександра Саванчук, Станіслав Вербівський, Каріна Каландирець, Каріна Присяжненко  з міської школи № 1 та Тетяна Руденко  із міської  школи № 5.

Організували святкову програму  випускникам – працівники Центру культури та дозвілля (директор Леся Осадчук) за підтримки Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади. У створенні декорацій допомагали комунальні заклади міської громади – Шполянський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (директор Людмила Струк), Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді (директор Людмила Бондаренко), Шполянський центр науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Лілія Усик), директор КЗ «Публічна бібліотека ім. А. Кримського», Ріма Саломатіна. Хореографічний супровід заходу надали – зразковий колектив сучасного танцю «Еліт» (керівник Леся Осадчук) та народний танцювальний колектив «Барвінок» (керівник Едуард Пресліцький).

 

Поділитись:
Перейти до вмісту