Інспектори затримали чоловіка, який клеїв оголошення на стовпи

Цими вихідними працівники Муніципальної інспекції Шполянської міської ради ОТГ затримали на «гарячому» громадянина, який розклеював рекламні оголошення на електроопорах міста. Чоловік, який розповсюджував листівки виявився найманцем перукарні  ТОВ «Красуня».

Як зазначив начальник КП «Муніципальна інспекція», Василь Озаринський, існують затверджені Правила благоустрою, в  яких чітко вказано про неухильне санітарне утримання територій, забезпечення чистоти та порядку в об’єднаній громаді. Тобто, розклеювання несанкціонованої реклами, розміщення її у невідведених місцях є грубим порушенням, а ті, хто цим займається нестимуть адміністративну відповідальність.

Наразі Муніципальна інспекція продовжує активно проводити боротьбу із незаконним розміщенням реклами, зокрема у місті.

Комунальні служби міської громади  щодня прибирають незаконну поклейку  на стовпах, електроопорах, зупинках, стінах будинків, доглядаючи за  естетичним виглядом  міста.

Але повністю вирішити цю проблему за рахунок міських комунальних підприємств не можливо, друковані рекламні листівки продовжують з’являтися у невідведених для цього місцях. Скоріш за все, тут повинна працювати ще й сучасна ознака людини – відповідальність. Рекламодавці чи люди, які займаються поклейкою рекламних оголошень повинні розуміти  суть власних вчинків та поведінки. Адже це  характеризує їх особистість з точки зору дотримання нею моральних норм та законів, які існують у суспільстві; активної участі особистості у діяльності соціальних груп, як у власне моральному розвитку, так і в покращенні відносин у суспільстві.

Поділитись:
Перейти до вмісту