Об’єднана громада отримала перші державні кошти на розвиток інфраструктури в селах

У Шполянську міську об’єднану територіальну громаду зайшли перші кошти на розвиток інфраструктури сільських населених пунктів.

Сьогодні, на ХХ позачерговій сесії міської ради депутати затвердили перелік проектів, які  реалізовуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

Отримані кошти в сумі 1 029 тис. грн, розподілені відповідно кількості сільського жителя села Скотареве та села Кримки.

Державні гроші мають бути витрачені виключно на цільові потреби визначені Кабінетом міністрів України. Аби визначитись із переліком об’єктів, які мають реалізовуватись цього року, Шполянська міська рада ОТГ зазделегідь вивчила думку сіл громади.

Тож, відповідно до  поданих проектів, які отримали позитивний висновок Черкаської ОДА та Міністерства регіонального розвитку України, у селі Скотареве – буде збудовано нову тротуарну доріжку, яка пролягатиме через центральну частину села. В селі Кримки кошти підуть на завершення ремонту вуличного освітлення та капітальний ремонт частини приміщення сільського будинку культури з облаштуванням спортивного залу для учнів Кримківського НВК.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту