28 червня – День Конституції України

Шановні жителі об’єднаної територіальної громади!

       У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Згадаймо, що українській конституційній думці понад 300 років. Вперше політико-філософський та правової документ в Україні  з’явився в 1710 році, як Конституція Пилипа Орлика – договір гетьмана Війська Запорозького  зі старшиною та козацтвом Війська.

Українці крізь віки пронесли розуміння важливості рівних прав, демократичного ладу і відповідальної влади. Саме таку державу ми творимо зараз.

Основний Закон України  увійшов в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Для цього усім нам, українцям, потрібні мудрість, відповідальність, активна громадська позиція і відсторонення від дріб’язкових амбіцій. То ж хай кожному з нас вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

Бажаю вам, дорогі жителі Шполянської громади, міцного здоров’я і щастя, родинного затишку і добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому України!

 

З повагою,

міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту