До Дня Конституції у Шполі нагородили учасників АТО

Завтра вся Україна відзначатиме загальнодержавне свято. Це день знаменує  прийняття Конституції України – Основного Закону, який  ознаменував і закріпив фундамент нашої незалежності.

В Шполянській громаді вже розпочали урочистості з нагоди національного свята.

У центральному сквері міста біля меморіалу пам’яті Героям Небесної Сотні провели мітинг приурочений  Основному Закону, який   увійшов в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії.

Очільник міської громади, Сергій Кравченко виступаючи відзначив, що   усім нам, українцям, потрібні мудрість, відповідальність, активна громадська позиція, аби будувати стійке майбутнє України. Саме тому захищаючи Основний Закон восени 2013-го українці почали Революцію Гідності, яка переросла в гібридну війну з Росією на східних кордонах.

Тисячі наших героїв-солдат нині мужньо відстоюють  соборність і незалежність Батьківщини.  І ми, шполяни, зобов’язані шанувати кожного нашого героя, – сказав міський голова.

В цей національний день за представленням Сергія Кравченка нагородили медаллю «ЗА ВІДВАГУ» Всеукраїнського об`єднання «Країна»  п’ятьох учасників бойових дій в зоні проведення АТО: Олександра Гаврилова, Валентина Олійника,  Єдуарда Тимчака, Ігоря Хирного, Михайла Демченка. Насамкінець, шполяни поклали квіти до підніжжя меморіалу Героям Небесної Сотні та вшанували пам’ять полеглих за нашу державність.

Передував урочистому нагородженню військовослужбовців велелюдний мітинг біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Там зібралися містяни разом із представниками міської та районної влади. Люди відзначили значимість прийняття Найвищого Закону   верховенства права та ідеології на яких ґрунтується сьогодення і будується майбутнє українського народу. Заспівали разом Державний Гімн, вклонилися  та поклали квіти  Великому Тарасу.

Поділитись:
Перейти до вмісту