Шляхи співпраці з організаціями, які обслуговують жителів громади

Дві територіальні громади створено в Шполянському районі. Начебто і небагато, але по населенню та економічному потенціалу – це добра половина нашого краю. Громади намагаються знайти нові більш ефективні форми управління та співпраці з організаціями які обслуговують їх жителів. На днях голова Шполянської об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко вів розмову з начальником відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду Борисом Курінним щодо  подальшої співпраці двох установ, зокрема щодо можливості прийому жителів громади по деяких пенсійних питаннях через Центр надання адміністративних послуг громади, поліпшення якості обслуговування шполян та створення належних умов для відвідувачів. Домовилися найближчим часом провести виїзні прийоми пенсіонерів громади безпосередньо за місцем проживання в селах Кримки та Скотарево, а також впровадити в практику проведення повуличних прийомів у місті Шполі.

– Співпраця з Пенсійним фондом для нас важлива, адже третина жителів громади – люди похилого віку, які потребують повсякденної уваги, особливо по соціальних питаннях, – зазначив Сергій Володимирович. Також очільник територіальної громади цікавився поточним станом виплат пенсій жителям громади та перспективами їх підвищення з липня цього року і в подальшому.

На сьогодні у Шполянській громаді налічується 6327 пенсіонерів,тобто майже 47 відсотків від загальної чисельності в районі( в Шполі 5899, в селах Кримки -227, Скотаревому 201). Всі вони отримають пенсії вчасно відповідно графіків.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту