У місті активно продовжується капітальний ремонт доріг

На вулиці Комарова завершується капітальний ремонт дороги. Ця вулиця жодного разу не асфальтувалась від початку забудови. За словами місцевого жителя Михайла Федоровича, після дощу. чи відлиги по весні тут завжди були величезні ями та калюжі.

  • Тепер же, по новому асфальту і мамам з візочками, і діткам до школи, та й нам пенсіонерам буде ходити комфортніше, – зазначив він.

Як підкреслив очільник міської громади Сергій Кравченко, заасфальтувати повністю всі міські вулиці – це питання номер один, і при фінансовій можливості цей процес місцева влада намагається пришвидшувати. Голова ОТГ  зазначив, що на останньому засіданні виконавчого комітету Шполянської міської ради був затверджений перелік кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття чотирьох вулиць та одного провулка міста: Комарова (І ділянка), Лозуватська (ІІ ділянка), Терешківська (ІІ ділянка), Івана Кожедуба,  провулок Колективний.

Крім того, затвердили кошторис на капітальний ремонт тротуарних доріжок по вулицях А. Таранця (від перехрестя з вул. Соборна, ліва сторона) та Волонтерській (від перехрестя з вул. Соборна, права сторона).

Як бачимо, капітальний і поточний ремонт доріг у Шполянській громаді стабільно продовжується.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту