Одні роблять добрі справи: інші – смітять

Нещодавно  за ініціативи орендарів-одноосібників земельних ділянок з допомогою СПОП «Відродження» почалось упорядкування узбіччя дороги загального користування в напрямку села Скотареве. Люди самотужки викосили траву, почали розчистку непотрібної порослі.

Місцева влада поставила за приклад відповідальність громадян та соціального партнера громади за те, що підтримують чистоту довкілля та  благоустрій  рідного краю.

Але прикро, що вже за декілька днів на прибраній придорожній смузі з’явилася купа викинутого сміття. Тобто виходить, що одні прибирають, а інші продовжують смітити, не поважаючи чужу працю, нехтуючи елементарними нормами порядку і культури.

Очевидно, що саме сміття буде однією з проблем об’єднаної громади до того часу, поки люди не усвідомлять, що засмічена природа – це негативний вплив на теперішнє і майбутні покоління.

Можна по-різному ставитися до так званих «суботників» проведених за ініціативи відповідальних і добросовісних  людей.  Але кожен, хто хоч  раз прибрав не тільки за собою, а й за іншими людьми, добре подумає, чи викидати сміття будь-де, чи ні.

Тому жодна добровільна акція спрямована на чистоту довкілля не допоможе  –  поки інші недоброзичливі люди не наведуть лад у своїх головах.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту