В громаді продовжують виділяти кошти на ремонт закладів освіти

Відтоді як заклади загальної середньої освіти, що знаходяться в межах Шполянської ОТГ перейшли в комунальну власність міської громади,  влада відразу почала займатись модернізацією навчальних закладів. В планах   капітально відремонтувати приміщення кожної школи громади. Почали з найбільш проблемних частин  будівель, що мали найгірший стан.

Аби вирішити проблему і створити комфорт учням загальноосвітніх закладів із міського бюджету почали виділятись кошти.

На минулій сесії були виділені кошти на капітальний ремонт 15 шкільних туалетів у міській ЗОШ № 2-ліцей у сумі 770 тис. грн., а цього разу на ХХІ позачерговій сесії у змінах до рішення «Про  бюджет Шполянської ОТГ на 2018 рік» міські депутати схвалили виділення коштів на капітальний ремонт шкільних туалетів у міській ЗОШ № 1 у сумі 825 тис. грн.

В ЗОШ № 5 нарешті відремонтують аварійну стелю у чотирьох навчальних кабінетах, на що піде 190 тис. грн.

У заклад позашкілля – Центр науково-технічної творчості учнівської молоді – встановлено нові двері та навіс на загальну суму 29,5 тис. грн.

Міський голова Сергій Кравченко наголошує на тому, що якість надання освітніх послуг в громаді є дуже важливою. Саме тому ми поступово створюємо комфортні умови для навчання дітей.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту