У дитячому парку замінили тренажери

Відсьогодні всі бажаючі жителі громади  значно комфортніше  тренуватимуться на новому спортивному майданчику у міському парку дитячого дозвілля. Тренажери оновили завдяки субвенції, яка надійшла з державного бюджету за сприяння народного депутата України Сергія Рудика.

За основу взяли  старий майданчик, на якому демонтували старі конструкції, а на їхньому місці встановили 12 нових вуличних тренажерів із регульованим навантаженням, призначених  для використання в умовах відкритого простору. Відтепер спортивна площадка включає в себе декілька видів тренажерів: «Біцепс»,  «Присідання». «Прес», «Гантельний ряд», «Відведення ноги назад», «Лижний хід», «Горизонтальний жим», «Жим вгору».

Очільник міської громади Сергій Кравченко зазначає, аби підвищити рівень рухової і фізичної активності населення, в громаді  потрібно створювати всі для цього необхідні умови.

  • Встановлені тренажери цілком та повністю надають можливість замінити повноцінне тренування у тренажерному залі, – сказав він.

Поруч з тим,  старі демонтовані тренажери теж знайшли своє призначення. Частину з них розмістили у парковій зоні на Мар’янівському масиві, інші – встановлять на спортивному майданчику біля Шполянського центру культури та дозвілля. Це створить окремі зручності для прихильників здорового способу життя, які проживають у віддалених від центру мікрорайонах міста.

Приємно відзначити й той факт, що у громаді живуть люди, які допомогли фізично та надали підтримку саме у встановленні старих тренажерів на Мар’янівському масиві  –  депутат міської ради Ігор Постернак та  шполянин Микола Сімак. Біля Центру культури та дозвілля – за підтримки міського депутата Дмитра Тищенка.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту