У Шполі ремонтують ще одну центральну вулицю

Сьогодні у Шполі почали активні роботи із капітального ремонту вулиці Волонтерської (І ділянка) –  однієї  із центральних вулиці міста, яка має чимале рухове навантаження. Тривалий час ця дорога була не в найкращому стані.

За декілька днів дорожники вкриють асфальтом 2390 м2 вулиці.    Обабіч однієї сторони дороги почали  вкладати бардюри. Через деякий час там з’явиться новий тротуар, який проляже від перехрестя вулиці Соборної та Волонтерської до будівельного маркету «Будматеріали». З іншого боку вулиці тротуар можливо облаштувати лише до заднього двору дитячого садка № 1 «Ялинка».

Як пояснив міський голова Сергій Кравченко, протягнути далі тротуарну доріжку  вздовж вулиці не дозволяє ширина дорожнього полотна та межі приватизованих житлових будинків. Адже присадибні земельні ділянки, які знаходяться біля них – огороджені майже до проїзної частини. Тож проблема відсутності тротуару нажаль буде вирішена частково.

За декілька днів у місті з’явиться ще одна засфальтована дорога, на що із міського бюджету виділили близько 1 млн. 400 тис. грн., та вирішиться її основна проблема –  відсутність тротуару.

Поділитись:
Перейти до вмісту