Закінчують ремонт стелі у міській школі № 5

У Шполянській міській  ОТГ наразі тривають ремонти у всіх закладах загальної середньої  освіти.

Радикальні зміни відбуваються й у міській загальноосвітній школі № 5.  Крім косметичного ремонту класних кімнат там  ремонтують аварійну стелю.  До того, як у школі замінили дах покрівля  постійно протікала, а стеля ввібрала в себе таку кількість вологи, що з часом почала руйнуватись. Проблему довго не вирішували, поки це не стало загрожувати  безпеці  учнів та всього трудового колективу школи.

Як зазначив очільник об’єднаної громади Сергій Кравченко, міська влада віднеслась  серйозно до  проблеми, на яку роками закривали очі. На ХХІ позачерговій сесії у змінах до рішення «Про  бюджет Шполянської ОТГ на 2018 рік» міські депутати ухвалили виділити кошти в сумі 190 тис. грн., аби провести  поточний ремонт стелі у міській школі № 5.

На даний момент ремонтники завершують роботи у чотирьох шкільних класах №№ 1,2, математики та учительській. Згодом стелю відремонтують ще в двох  кабінетах, в одному з яких розміщена шкільна бібліотека.

Тож, до початку нового навчального року заклад освіти буде повністю відремонтований, а головне учні та всі працівники почуватимуть себе у безпеці.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту