Набір до Національної поліції в Черкаській області триває

Вчора у Шполянській міській раді представники Головного управління Національної поліції в Черкаській області провели інформаційну нараду із керівниками комунальних підприємств, закладів  освіти, культури, медицини об’єднаної територіальної громади.

Начальник відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП у Черкаській області, Олексій Прокопенко ознайомив присутніх із специфікою роботи окремих служб Національної поліції та акцентував увагу на подальшій перспективі введення  нової посади – дільничного офіцера поліції у міській громаді.

Працівники Головного управління поліції в області також розповіли про  професійні особливості  поліцейських різних напрямків та   умови вступу і навчання в навчальних закладах.

Тож, якщо ви можете і хочете стати поліцейським, ваш вік – від 18 до 55 років, ви – громадян України і вільно володієте українською мовою, маєте високу психологічну стійкість і готові віддано служити людям приєднуйтеся до набору, який триває в Черкаській області.

Заповнити анкету можна онлайн:  https://nabir.np.gov.ua, також отримати інформацію щодо відкритих конкурсів можна за контактними телефонами: (067) 559-85-26, (067) 554-66-93.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту