Літературному об’єднанню «Шполянщина поетична» імені Олекси Влизька – 41!

Цими вихідними у районній бібліотеці відбулась урочиста подія – присвячена 41-й річниці від дня об’єднання митців рідного краю «Шполянщина поетична»  ім. О.Влизька.

Учасників літературно-художньої студії ім. О. Влизька від самого початку об’єднує любов до художнього слова, таких різних за віком, освітою, фахом. Їх поетичні зерна дають рясні сходи на літературному ґрунті Шполянщини. Вірші поетів добре і легко лягають на музику, адже вони такі мелодійні, ліричні, написані від душі. Творчі люди завжди розуміють один одного. Тому у день створення об’єднання, члени студії згадували своїх перших засновників, перші  кроки  діяльності об’єднання, презентували свої нові твори та знайомились із творчістю тих, хто вступив в дружню творчу родину та вручили їм посвідчення члена літературної студії.

Привітали літстудійців  багато гостей, ті, кому небайдужа творча діяльність наших земляків.

Із щирим словом звернулась до присутніх і керуюча справами виконавчого комітету Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Тетяна Герус. Вона побажала присутнім незабутніх подій, цікавих сюжетів, яскравих вражень, приємних новин, сімейного затишку, міцного здоров’я та миру і подякувала організаторам заходу за теплу та затишну атмосферу свята.

 

В подарунок від міської ради кожен член літературної студії отримав  зручний органайзер та пам’ятну ручку для творчого натхнення, створення нових шедеврів і поповнення скриньки творчих набутків.

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту