У Шполі відбувся шаховий турнір

В суботу в місті Шпола вперше відбувся шаховий турнір. Його присвятили до  Міжнародного дня шахів, який щорічно  відзначається 20 липня з 1966 року. Ініціатива створення такого свята належить Всесвітній шаховій федерації (ФІДЕ). Цього дня під її егідою проводяться різноманітні тематичні заходи та змагання. На таку подію довго чекали всі прихильники інтелектуального виду спорту й у Шполянській громаді.  Щоправда турнір із шахів відбувся  наступного дня у міському парку дитячого дозвілля. Це був вихідний і вільний від роботи час, тож всім гравцям та прихильникам було зручно.

Змагання серед шахістів-аматорів організували за підтримки Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.  У проведенні турніру допомогли й  учасники шахового клубу на чолі із керівником клубу Петром Комарем.

В одному із павільйонів дитячого парку зібралися шахісти різного віку. Приємно відзначити, що у турнірі змагались навіть наймолодші  аматори шахового виду спорту  – учні 1-4 класів та юнаки середнього шкільного віку.

На завершення змагань,  суддівській колегії було важко у визначенні  призерів. Проте за всіма показниками ними стали:

І місце – Іван Сторчак, ІІ місце – Юрій Поліщук, ІІІ місце – Віктор Колногуз. Переможці в подарунок  отримали чашки-сувеніри із написом «Найкращий шахіст громади» та грамоти за підписом міського голови Сергія Кравченка.

У віковій категорії учнів середніх молодших класів, найкращими шахістами стали: Микола Килимистий – І місце та  Платон Ткаченко – ІІ місце.

Серед наймолодших, учнів 1-4 класів, судді визначили чотири призових місця та окрім грамот, відзначили солодкими подарунками.

Тож, І місце отримав – Нікіта Кондратенко, ІІ місце – Артем Рафінкулов, ІІІ місце – Денис Немель, ІV місце – Назар Сєрий.

Позмагавшись між собою у святковому форматі  на аматорському рівні    шахісти не залишились невдоволеними, навіть ті що не посіли призові місця у турнірній таблиці.

Поділитись:
Перейти до вмісту