Клас духових інструментів готується до нових учнів

Весною цього року у Шполянській дитячій школі мистецтв відродили  навчання гри на духових інструментах. У класі спочатку з’явилося троє учнів, потому їхня кількість поступово зросла.

Директор школи мистецтв Михайло Гончаренко зазначає,  що сьогодні,    вже є близько ста бажаючих дітей різного віку навчатися у кваліфікованого викладача Володимира Редченка.  Звичайно, всі одразу не зможуть відвідувати школу, але певна частина з них потрапить до  «класу духовиків» у цьому році.

Учнів збільшується, а інструментів для навчання музиці бракує. Близько 20-ти років, відтоді як закрився духовий клас, ніхто не займався ремонтом зіпсованих труб, тенорів тощо. Зараз діти  тренуються  на тих, що лишились, або, якщо батьки спроможні, то купують самі.

В громаді взялися за виправлення ситуації. Нещодавно за кошти міського бюджету відремонтували чотири  інструменти – трубу помпову, трубу педальну, трубу-корнет та тенор. Спеціалісти по ремонту зробили зачистку, замінили неякісні деталі. Це значно полегшить  викладацьку роботу  керівнику духового класу, учням та їхнім батькам.  Вони всі безмежно раді, що в об’єднаній громаді нарешті взялися за відродження і розвиток культури саме в частині  навчання гри на духових інструментах.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту