XXIІ сесія Шполянської міської ради VIIІ скликання

Порядок денний

22 чергова сесія  07.08.2018

Поіменне голосування – Завантажити

 Загальні питання

 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2017 р. № 11-3/ VIII «Про бюджет Шполянської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».
 1. Про призначення переможця конкурсу на посаду директора  Кримківського навчально-виховного комплексу «Закладу дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 2. Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шполянської міської ради  об’єднаної територіальної громади Черкаської області.
 3. Про призначення переможця конкурсу на посаду директора Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія».
 4. Про затвердження «Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Шполянської міської об`єднаної територіальної громади на 2018-2020 рр.»
 5. Про затвердження планової мережі закладів загальної середньої освіти Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області на  2018-2019 навчальний рік.
 6. Про програму розвитку культури в Шполянській  міській об’єднаній  територіальній  громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 7. Про програму розвитку дошкільної освіти в Шполянській міській об’єднаній  територіальній  громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 8. Про програму підтримки української мови в  Шполянській міській  об’єднаній  територіальній громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 9. Про програму розвитку фізичної культури та спорту в Шполянській міській  об’єднаній  територіальній громаді Черкаської області на 2018-2020 роки.
 10. Про внесення змін до рішення від 05.04.2018 №17-10/VIII «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послугу Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади».
 11. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг у Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади.
 12. Про розгляд звернення місцевої громадської організації про спільне обслуговування та утримання ставка в с. Скотареве, що знаходиться в межах Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 13. Про внесення змін до рішення від 27.12.2012 № 23-9/VІ «Про внесення змін до порядку залучення замовників до пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Шпола».
 14. Про затвердження Програми «Про відшкодування за проїзд хворим дітям-інвалідам  з діагнозом дитячий церебральний параліч та осіб, які супроводжують»  на 2018 рік.
 15. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.
 16. Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
 17. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
 18. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади села Капустине до Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
 19. Про розгляд звернення місцевої громадської організації «Товариство рибалок «Нептун».
 20. Про зміни до штатного розпису та структури Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

Земельні питання

 1. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 2. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 3. Про надання громадянам згод на відновлення меж земельних ділянок.
 4. Про надання дозволу громадянам на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
 5. Про поновлення договорів оренди землі під існуючими тимчасовими металевими гаражами в районі багатоквартирних житлових будинків в м. Шпола.
 6. Про розгляд земельний спорів.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 10. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки. (Курінний І.)
 11. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки. (Курінний І.)
 12. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки. (Курінний І.)
 13. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 08.04.2014 номер запису 5294786.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 16. Про надання згоди на поділ земельної ділянки, яка розташована за адресою: вул. Соборна, 129, м. Шпола.
 17. Про надання Скотарівському навчально-виховному комплексу «Заклад дошкільної освіти – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» земельної ділянки у постійне користування.
 18. Про внесення змін до договору оренди землі, який зареєстровано 06.02.2015 номер запису 8652067.
 19. Про погодження місця розташування рекламного засобу.
 20. Про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки по вул. Соборній, 29.
 21. Про надання в оренду земельної ділянки, яка розташована за адресою: вул. І. Гончара, 53-а,м. Шпола.
Поділитись:
Перейти до вмісту