Затверджено планову мережу шкіл громади на 2018/2019 навчальний рік

Вчора, на черговій сесії міської ради депутати затвердили планову мережу  шкіл громади на 2018/2019 навчальний рік.  Рішення прийняли  метою ефективного використання наявних приміщень, оптимізації мережі, економії бюджетних коштів, враховуючи дані первинного обліку дітей шкільного віку в межах територій обслуговування закладів загальної середньої освіти.

Очікується, що з 1 вересня 2018 року в 6-ти закладах загальної середньої освіти функціонуватимуть 98 класів та 2 групи дошкільнят, у яких навчатимуться 1990 учнів та 35 дітей дошкільного віку. У порівнянні з минулим навчальним роком очікувана кількість учнів  збільшується на 80  осіб. Заплановано відкриття 9-ти перших класів, з них по 2 класи  в міських школах №1,2,3 та по одному класу в міській ЗОШ №5, Кримківському та Скотарівському НВК,  у яких зареєстровано заяви від 212 батьків майбутніх першокласників.

Особливістю нового навчального року є те, що на кінець травня 2018 року  функціонували 9 дев’ятих класів, натомість прогнозується лише 5 десятих класів, що зумовлено збільшенням кількості учнів, які після отримання  свідоцтв про базову загальну середню освіту зробили вибір на користь фахової освіти та вступили  влітку до коледжів, технікумів, училищ.

У зв’язку із цим планується, що  освітній процес у трьох десятих класах міської ЗОШ №1, НВК №2,№3 організовуватиметься  шляхом  поділу класів на групи для вивчення профільних предметів за філологічним, суспільно-гуманітарним, природничо-математичним напрямами профільного навчання.   Фактичну мережу класів шкіл, а також груп, секцій, відділень, гуртків закладів дошкільної та позашкільної освіти буде затверджено у вересні 2018 року.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту