У Шполі з’явилась клумба із написом міста

Новий квітник із надписом «Шпола» з’явився біля багатоповерхівки по вулиці Соборній, 35. Місцеві старожили знають, що колись там був магазин, в якому продавали молочну продукцію. В народі його називали «молочним». До нього вели широкі сходи, а на схилах росли розкішні туї.

З часом всіма улюблений «молочний» магазин припинив свою діяльність. Його місце почали використовувати під оренду  підприємці.  Так поступово перший поверх багатоповерхового будинку перетворився на офіси та приватні крамниці, які щодня полюбляють відвідувати шполяни.

Широкі сходи зі схилами залишились. Щоправда, розкішні туї зламала снігова негода, яка прийшла на Україну цього року.

Працівники комунального підприємства «Благоустрій», аби покращити  естетичний вид цієї території, вирішили внести нову родзинку, і трав’яні схили перетворити на квітник із назвою рідного міста – «Шпола».

Комунальники зносили садженці квітів із домівок, приймали рослини від усіх шполян, хто  хотів допомогти зробити місто кращим. Протягом тижня активно працювали і створили квітковий напис. Звичайно, це не остаточний варіант нової клумби, а лише початок запланованої ідеї.

Директор КП «Благоустрій» Микола Нарадько зазначає, що незабаром працівники створять  ще напис із цифр, який говоритиме – скільки існує наше місто. Далі поступово засаджуватимуть квітами порожні місця нової клумби.

Головне, щоб шполяни раділи кожному покращенню, яке відбувається у рідному місті, берегли зелені зони і квітники, не плюндрували природи і не засмічували місцину в якій щодня працюємо і живемо.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту