Кошти на ремонт доріг, освіту та комунальні підприємства

На черговій сесії міської ради у Шполянській громаді виділили кошти на капітальний ремонт доріг, підтримку комунальних підприємств, закладів освіти та культури.

 

На порядку денному у змінах до рішення «Про бюджет Шполянської міської ОТГ на 2018 рік» депутати проголосували  за передачу  частини коштів із загального фонду до спеціального, які використають на капітальний ремонт доріг. Сума становить 2 млн. 300 тис. грн., з них – 400 тис. грн. націлено на ремонт тротуарів.

На підтримку комунальних підприємств громади: КП «Благоустрій» та КП «Комунальник» спрямовано 628 тис. грн. Кошти в сумі 191 тис. 300 грн. виділили на поліпшення освітньої та культурної бази громади.  Цього разу із цих коштів, значна частина  піде на капітальний ремонт їдальні Скотарівського НВК – 61 тис. 800 грн., та 95 тис.грн. використають на ремонт стелі у міській ЗОШ № 5.

Окремо, на заробітну плату медпрацівникам Шполянської ЦРЛ спрямували субвенцію до бюджету району у сумі 60 тис. грн. Загалом у 2018 році на утримання районної лікарні бюджетом громади передбачено виділити 663 тис. грн. субвенції до районного бюджету.

 

 

 

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту