13 серпня, відбулося  перше засідання конкурсної комісії Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади для проведення конкурсного відбору на посаду директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату.

До 10 серпня 2018 року тривав прийом заяв від усіх бажаючих. На конкурс було подано матеріали від одного претендента на посаду – Крещенка Ігоря Миколайовича, заступника директора з навчально-виховної і виробничої роботи цього ж навчального закладу.

Комісія, у складі працівників Шполянської міської ради  ОТГ,  депутатів міської ради, членів постійної  комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики, засобів масової інформації, представників педагогічного колективу та батьківської громадськості, районного методичного кабінету розглянули питання про допуск кандидатів до конкурсу. Вивчила пакет документів, які надійшли від кандидата на відповідність  установленим вимогам.

Шляхом голосування члени комісії одноголосно вирішили допустити до участі у конкурсі на посаду директора Шполянського МНВК кандидата:

Крещенка Ігоря Миколайовича, заступника директора з навчально-виховної і виробничої роботи цього ж навчального закладу.

Конкурс провести 15 серпня 2018 року у залі засідань Шполянської міської ради ОТГ о 15.00 год.

Поділитись:
Перейти до вмісту