Відбувся конкурсний відбір на посаду директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

За результатами конкурсного відбору, який відбувся у міській раді 15 серпня, враховуючи результати захисту перспективного плану розвитку, письмового іспиту, члени  конкурсної комісії, шляхом голосування визначили переможцем єдиного кандидата на посаду директора Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Крещенка Ігоря Миколайовича, який набрав 174 бали із 200 можливих.

Крещенко у 1986 році закінчив Миколаївський кораблебудівний інститут імені адмірала С.О. Макарова за спеціальністю «Двигуни внутрішнього згорання» та здобув кваліфікацію «Інженер-механік».

З 2009 року і по даний час (9 років) працює у Шполянському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті на посаді заступника директора з навчально виховної і виробничої роботи.

Має 20 років педагогічного стажу. Працював майстром на заводі «Серп і Молот» м. Харків (1986-1989); заступником начальника механічного цеху  на заводі «Дормашина» м. Миколаїв (1989-1998); викладачем у Шполянському технічному коледжі ТСОУ (1998-2006); методистом у Васильківському професійному ліцеї (2006-2009).

Конкурсна комісія під головуванням заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Сергія Зайця за встановленою процедурою рекомендувала кандидатуру Крещенка І.М. на погодження виконавчим комітетом та затвердженням сесією Шполянської міської  ради об’єднаної територіальної громади.

Поділитись:
Перейти до вмісту