Дорогі жителі Шполянської громади та району!

Від щирого серця вітаємо вас з особливими державними святами, які надто важливі для української нації. Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора, а завтра святкуватимемо  27-му річницю Дня незалежності рідної України.

Наш прапор – це символ свободи, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Нелегким був шлях українців й до такої жаданої Незалежності. Та попри всі труднощі нам вдалося збудувати власну державу, а відтак втілити в життя мрію багатьох поколінь. Натхненними словами Великого Тараса та вчинками сподвижників національної ідеї, ми пройшли шлях українського державотворення.

Проте боротьба за Незалежність України триває.  За цілісність державних кордонів борються і віддають життя справжні Герої-захисники. Тому особлива  подяка  їм! Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій – тим, хто протягом  століть віддав своє життя, захищаючи Українську землю, хто віддав їй свою працю, свій талант, пожертвував власною волею і добробутом.

Дякуємо всім жителям громади та Шполянщини  за активну громадську позицію. Ми переконані: ми здолаємо всі труднощі. Пройдемо всі випробування і наші спільні зусилля увінчаються успіхом. Мир буде в Україні – бо духом ми єдині!

З нагоди Дня незалежності України бажаємо всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість і достаток будуть у кожній оселі щирої шполянської родини. А мирне небо – над усією Україною!

Слава Україні!

З повагою,

міський голова Шполянської об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко

голова Шполянської районної ради

Олександр Кузуб

 

Поділитись:
Перейти до вмісту