У школі села Скотареве відремонтували їдальню

Минув рік як село Скотареве ввійшло до складу Шполянської міської громади, а вже може похизуватись чималими досягненнями в сфері розвитку інфраструктури, освітлення, закладів освіти, культури, медицини. Нещодавно до  списку позитивних змін ввійшла й шкільна їдальня, капітальний ремонт в якій   вже повністю завершили.

Приміщення харчоблоку у школі не ремонтували десятки років. Так, лише поверхово підтримували лад. За цей час зносилась система опалення, столи, вікна, двері – загалом зник хоч маленький натяк на затишний «шкільний буфет», де учні можуть перекусити на перерві.

Очільник міської громади Сергій Кравченко вважає, що окрім забезпечення сприятливого клімату  для процесу навчання, місцева влада повинна турбуватись й про комфортні умови  харчування  школярів.

За кошти, які були виділені із міського бюджету в сумі близько 62 тис. грн. приміщення шкільної їдальні було повністю оновлено. Капітально відремонтували стелю, освітлення, встановили нові двері, замінено систему опалення. Також, частину витрачених коштів на ремонт харчоблоку надійшло від СПОП «Відродження» за соціальною угодою. Наразі  співфінансування проектів соціальними партнерами  стає гарною традицією в об’єднаній громаді.

Окрім їдальні у Скотарівському НВК за рахунок міського бюджету провели косметичний ремонт коридорів, класних кімнат та замінено до них двері, встановлено нові двері до санвузлів.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту