Дорогі учні, освітяни, жителі Шполянської громади! Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового 2018/2019 навчального року.

Дорогі  учні, освітяни, жителі Шполянської громади!

 

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового 2018/2019 навчального року.

 

Цей день особливий,  урочистий і хвилюючий. Саме з нього починається цікавий і водночас нелегкий шлях пов’язаний із прагненнями та починаннями, надіями та подальшими здобутками.

Вірю, що зерна науки зростуть у ваших душах урожаєм справжнього патріотизму, високої духовності, мудрості, виваженості та любові до свого краю, своєї сім’ї.

Переконаний, що позитивні перетворення у сфері вітчизняної освіти відчують і ті, хто вперше переступить шкільний поріг і буде навчатися за принципами Нової української школи, і ті, хто продовжуватиме опановувати нові знання чи проходити науковий шлях до професійного становлення.

Висловлюю повагу та подяку усім, хто навчає і виховує, кого учні  називають високим іменем Учителя. Успіхів вам і радості від вашої шляхетної праці, а вихованцям — перемог і здобутків.

Бажаю всім  школярам громади підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Вашим батькам – витримки, терпіння та наснаги.

Усім міцного здоров’я, мирного неба, щедрої долі та нових звершень в ім’я України!

 

З повагою міський голова об’єднаної територіальної громади

Сергій Кравченко

 

Поділитись:
Перейти до вмісту