Новий соціальний партнер надасть квартири дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування

Міський голова об’єднаної громади, Сергій Кравченко та директор ТОВ «ТРІНІТІБУД» Олег Ковбаса днями підписали Угоду про соціальне партнерство. За умовами Угоди новий соціальний партнер зобов’язується взаємодіяти з міською владою задля соціально-економічного розвитку Шполянської міської ОТГ.

Підприємство  зобов’язалось по завершенню будівництва та здачі в експлуатацію житлового багатоквартирного будинку, що знаходиться по вулиці Івана Гончара, 53-а, безоплатно передати у комунальну власність громади дві квартири – загальною площею 70 кв. м на 2-3 поверхах.

Сергій Кравченко зазначив, що ці квартири в перспективі нададуть дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.

  • Ми разом зробимо добру справу. Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають, що вони не самі. А власне житло є хорошим стартом у доросле життя, – сказав міський голова.

Важливо відзначити, що за останні три роки кількість відповідальних соціальних партнерів у Шполянської громади значно збільшилася.  Об’єднання влади, бізнесу і громадських ініціатив стало запорукою спроможності та успіху громади.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту