Діти школи № 1 дочекались справних туалетів

Нові туалети з’явились у Шполянській міській школі № 1. Ремонтники встигли до початку нового навчального року завершити капітальний ремонт санвузлів на першому поверсі приміщення.  Ситуація із вбиральнями у цій школі була катастрофічна, через те, що десятки років із районного бюджету не виділялись кошти на капітальний ремонт.  Застосовувати старі санвузли, рукомийники, систему опалення, вентиляцію і  каналізацію стало просто не можливим.

До
Після

Так звану депресивну ситуацію, міська влада почала покроково вирішувати після  переходу закладів загальної середньої освіти в комунальну власність громади.

До
Після

Відтепер учні школи № 1, мають зручні і комфортні вбиральні, які не матимуть неприємного запаху, їх легко прибирати, вони гігієнічні та зручні у користуванні. Але на цьому капітальний ремонт не завершується. Незабаром подібні зручності для школярів з’являться і на   другому поверсі.

Міський голова Сергій  Кравченко зауважив, що ремонтувати вбиральні розпочали  із міських ЗОШ І-ІІІ ступенів, де був найгірший стан –  школі № 1 та № 2-ліцей. За його словами, в пріоритеті влади стоїть оновлення  шкільних санвузлів у всіх закладах освіти міської громади.

До
Після

Зазначимо, що на капітальний ремонт туалетів у двох міських школах із міського бюджету  виділено близько 1 млн. 700 тис. грн. З них, 771 тис. 250 грн. виділили на міську школу № 2-ліцей та 905 тис. грн. – на міську школу № 1.

     

Поділитись:
Перейти до вмісту