«Вікі любить пам’ятки»

Жителів Черкащини запрошують до участі у щорічному міжнародному фотоконкурсі об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки», який триватиме з 1 по 30 вересня 2018 року.

Варто зазначити, що цей конкурс визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. Метою проекту є зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Цьогоріч конкурс проходять понад 50 країн світу.

Кожна країна учасниця проводить свій національний етап, і обирає десять найкращих світлин із зображенням своєї культурної спадщини. Ці світлини братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

Українська частина проводиться усьоме, і до участі запрошуються всі охочі – і любителі, і професіонали. Конкурсний список складається з понад 81 тисячі пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх областей України, в тому числі, Криму.

Для участі у конкурсі потрібно бути зареєстрованим у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до вікісховища з 1 вересня по 30 вересня 2018 року, а також обов’язково вказати їхній унікальний ID. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який час: як протягом вересня, так і раніше, головне, щоб це були власні роботи. Також можна завантажити відеоматеріали, де зображені пам’ятки.

Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторів найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть учать у конкурсі.

З пропозиціями щодо співпраці та питаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: wlm@wikimedia.org.ua

 

Детальніше про конкурс  та прийняття в ньому участі ви можете дізнатися за посиланням:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікі_любить_пам%27ятки/Черкаська_область/Черкаси

https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікі_любить_пам%27ятки/Черкаська_область/Шполянський_район https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікі_любить_пам%27ятки

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту