Шпола відсвяткувала День міста разом з DzidziO

Цьогоріч Шпола відзначала свою 424-ту річницю від Дня народження особливо креативно, яскраво та весело – розважальна програма для малечі із фотозонами, виставками, фейс-арт та героями мультфільмів у міському дитячому парку, патріотичний байкерський пробіг, фестиваль дитячих танцювальних колективів «Еліт-Денс-2018», турнір з міні-футболу, і найгарячіший сюрприз – подарунок місту від соцпартнерів громади ГК «ЛНЗ» – мегапопулярний гурт DzidziO.

Дійство почалося у міському дитячому парку. Дітлахи отримали масу веселощів та задоволення віл ігор, майстер-класів, фейс-арт. Обрали головного переможця, який протягом літнього сезону назбирав найбільше «смайликів». На дошці бажань шполяни та гості писали  місту побажання, робили фото і селфі у креативних фотозонах, біля виставок робіт закладів дошкільної освіти та художніх виробів щколи мистецтв.

Далі шполянам про особливий день нагадав патріотичний байкерський пробіг, учасники якого зібрались з різних куточків України і проїхались вулицями Шполи.

Продовжили вітати Шполу на площі «Героїв Майдану» –  традиційним запальним танцювальним фестивалем «Еліт-Денс-2018». У ньому взяли участь 15 танцювальних колективів Черкащини. Хореографічні вміння та таланти глядачам дарували танцюристи із сусідніх громад та районних центрів. Як і минулого року, переможців не відзначали, а нагородили  всі без винятку  танцювальні колективи грамотами.

Поряд з цим на території КЗ «Шпола Арена» проходив чемпіонат з міні-футболу на кубок міського голови. Три команд боролись за головний приз:  Матусівська ОТГ, Лебедин «Старт»  та збірна Шполянської ОТГ.  По завершенню турніру відзначили кращого воротаря, захисника і нападника Кубок міського голови отримала команда Шполянської ОТГ.

Трохи далі розташувались зони торгівлі, сувеніри, розважальні комплекси для дітей. Люди могли обрати дозвілля кожен на свій смак в очікуванні найцікавішого і драйвого сюрпризу – виступу мегапопулярного гурту DzidziO.

Шполяночка Маша отримала неймовірні враження від виступу відомого гурту. Дівчинка з радістю зазначила, що дуже чекала цього дня.

  • Я люблю свято День міста, а сьогодні ще й такий сюрприз! Побачила   улюблену естрадну зірку, наживо почула пісні, які ми щодня наспівуємо у школі, словом моя мрія здійснилась, – розповіла радісно школярка.

Міський голова Сергій Кравченко, зазначає, що організовуючи свято День міста всі разом намагались забезпечити людям широкий спектр дозвілля, створивши відпочинок у декілька локацій, аби кожен шполянин та гість цього дня мав можливість віднайти собі дозвілля до смаку та цікаво і з користю відпочити на святі.

Поділитись:
Перейти до вмісту