У Шполі відбувся тренінг для потенційних учасників Конкурсних проектів

Днями в Шполянській міській об’єднаній територіальній громаді пройшло навчання для потенційних учасників Конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства (для ГО та ініціативних груп громадян). На тренінгу були представники з декількох громадських організацій  Шполи та представники закладів освіти та культури. Переважно молоді люди з захватом сприймали матеріали, якими з ними ділився Іван Подолян з «Промолоді». Кожен з учасників отримав домашнє завдання – попрацювати над своїм майбутнім проектом.  Любов Ропало з «Агенції регіонального розвитку» мотивувала майбутніх конкурсантів цікавими прикладами реалізації суспільно важливих проектів з залученням ініціативної громадськості.

Запрошуємо на другий тренінг  з написання проектних заявок 14 вересня на 11.00 до кіноконцертного залу «Космос» . Тут вас навчать, як правильно втілити в життя ваші ідеї спрямовані на покращення нашої громади.  Запрошені тренери від «Промолодь» та «Агенції регіонального розвитку» поділяться з вами успішним досвідом реалізації «ІДЕЯ – ДІЯ – РЕЗУЛЬТАТ інкубатор громадських проектів».

Деталі можна дізнатись звернувшись до «Агенції регіонального розвитку»  rda.ck.ua@gmail.com 0472 50 09 32 та Коваль Наталії shpola-rada@ukr.net (047) 415 21 14.

Поділитись:
Перейти до вмісту