В громаді будують нові тротуари

На теперішній час тривають робити  з капітального ремонту тротуарів в місті.  Укладають бруківку «старе місто» по вулиці Соборній (біля Шполянського ДРАЦ, від податкової до районного будинку культури) та по вулиці Таранця (біля парку Слави). Біля ДРАЦу облаштували площадку для зручності під час проведення весілль. На ці роботи з міського бюджету виділено близько 650 тис. грн.

Тротуарна доріжка село Скотареве

Також нещодавно шполяни отримали довгоочікуваний пішохідний тротуар по вулиці Волонтерській. Це одна із центральних вулиць, на якій розміщені часто відвідувані державні установи, магазини та заклади обслуговування. Люди кажуть, що раніше було важко пройти узбіччям, а в негоду взагалі не можливо. Замість пішохідки користувались проїжджою частиною, чим наражали себе на небезпеку та значно заважали руху автотранспорту. На відновлення правої частини тротуару по вулиці Волонтерській із бюджету міської громади виділили 377,2 тис. грн.  Долучились до процесу покращення інфраструктури по вулиці Соборній і місцеві підприємці у налагодженому форматі влада-бізнес-громада. Філія “Аптека № 116 ЦРА” ЧОКП “Фармація” (директор Валентина Забоєва) – закупили матеріал. ТОВ “Вітамінка” – ЮВ (директор Андрій Фесенко) – оплатили виконання робіт.

Вулиця Волонтерська місто Шпола

За кошти субвенції (471 тис.грн.), які виділила держава на розвиток інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах, у селі Скотареве теж з’явився новий тротуар.  Він пролягає через всю центральну частину населеного пункту по вул. Шевченка (від вул. Чорновола до вул.Кушнова) та з’єднує соціально важливі об’єкти села – сільраду, пошту, магазини.

Жителі громади, що роками мріяли, аби їх місто та села були  ошатними, комфортними та безпечними для життя з вдячністю зустрічають такі позитивні зміни!

Шполянський ДРАЦ
Вулиця Соборна
Поділитись:
Перейти до вмісту