Троє учнів міської школи № 5 отримали нагороди у міськраді Львова

14 вересня у міській раді Львова вкотре зібралася талановита молодь із різних областей України — дипломанти Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край-2018», які у співпраці зі своїми науковими керівниками впродовж року досліджували маловідомі сторінки історії та науково обґрунтовували минуле і сучасне нашої держави.

Серед переможців конкурсу учні  Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

У номінації «Етнографічне дослідження» найвищу нагороду – Перлина конкурсу здобула Анастасія Бубаренко, учениця 11 класу, науковий керівник вчитель історії  Надія  Завгородня з роботою «Сучасна символіка Шполянщини».

І місце у номінації «Герої і час» виборов Богдан Древетняк, учень 10 класу, науковий керівник методист районного методичного кабінету Зоя Ложкова з роботою «Мій земляк- «кіборг» Олександр Кондратюк.

ІІІ місце у номінації «Краєзнавче дослідження» посіла  Анастасія Надельнюк, учениця 11 класу, науковий керівник учитель української мови та літератури  Марія Книгиницька  з роботою «У світі прізвищ».

Їх доробки розміщені у збірнику конкурсних робіт учнівської та студентської молоді міжнародного конкурсу «Мій рідний край 2017-2018».

Дипломи та книги конкурсантам вручали голова Союзу українок України Ореслава Хомик, голова Союзу українок США Маріанна Заяць  та  народні депутати України  Олег Березюк і Оксана Юринець.

Вітаємо талановитих учнів нашої громади  та їх керівників з високими досягненнями і бажаємо їм  успіхів у подальшому навчанні та  науково-дослідницькій роботі!

 

Поділитись:
Перейти до вмісту