Зброя повинна мовчати – маленькі шполяни написали долоньками слово «МИР»

Цього найбільше хочуть діти Шполянської громади, які сьогодні, у Міжнародний день миру зібрались у міському парку дитячого дозвілля, аби сказати свій щирий дитячий заклик – «Ні війні!» – «Ми за мир!».

Школярі міських шкіл та інші присутні взяли участь у невеличкій акції за мир, яку підготували працівники міського парку за участю вихованців КЗ «Шполянського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді».

На жаль, нинішній Міжнародний день миру затьмарює наша спільна біда – тривають бої на Сході. Гинуть наші солдати, наші патріоти…

Прикро що маленькі діти сьогодні знають що таке зброя! Тому, сьогодні, наймолодші громадяни залишили свої побажання із закликом миру у всьому світі на маленьких паперових долоньках, і з радістю та надією виклали з них слово – «мир».

  • У цей день зброя повинна мовчати! Дорослі повинні дійти згоди і заключити перемир’я та припинити продовження насильства. Здавалося б, що таке двадцять чотири години? Не такий уже й великий термін. Але його цілком достатньо, щоб зберегти комусь життя! А ми, маємо навчитись жити в мирі одне з одним! – саме так вважають наймолодші мешканці громади.

Поділитись:
Перейти до вмісту