Святкували День села у Кримках

Традиційне свято День села святкували у суботу, 22 червня мешканці села Кримки, Шполянської ОТГ.

У програмі дійства були різноманітні розваги – конкурси для школярів, розваги  для малечі за участю аніматорів,  виставки робіт народних умільців, фейс-арт для дорослих і дітей, цікаві і креативні фотозони, святковий концерт за участю місцевих колективів та працівників Шполянського цетру культури та дозвілля.

Кримки – це перше село, яке ввійшло до складу Шполянської ОТГ. І селяни вже другий рік відзначають свято села в об’єднаній громаді. Як кажуть кримківці, найважливіший день, який вони чекають цілий рік,  тепер проходить  цікавіше, святковіше, креативніше, а для дітей взагалі широкий спектр розваг, яких раніше не було.

  • Відтепер це не лише святковий день для односельчан, а й для усієї дружньої Шполянської громади, адже на дійство приїздить чимало гостей із міста та інших сіл, – говорять люди.

Надвечір, під час концертної програми ведучі відзначили  найстарших жителів, які невтомною працею зробили значний вклад у рідне село і зараз  мудрими порадами навчають молоде покоління. Приємно було відзначити й новину про те, що протягом року у Кримках народилося 11 малюків, а також, за приклад дружньої родини відзначили найстаршу сімейну пару, що проживає у шлюбі 59 років.

22 вересня видався святковим не лише для кримківців. Цього дня свято села відзначали й в селі Капустине, жителі якого нещодавно виявили добровільне бажання доєднатися до Шполянської міської ОТГ.

Також, День громади святкували у Ротмистрівській та Мокрокалигірській ОТГ.  Щирими вітаннями та подарунками жителів цих громад вітали   представники Шполянської ОТГ.

 

 

Поділитись:
Перейти до вмісту