Ставлення громадян до Правил благоустрою в громаді різне: – начальник КП «Муніципальна інспекція» Василь Озаринський

Більша частина жителів вже знає про існування у громаді такого комунального підприємства як «Муніципальна інспекція». Та не всі до кінця знайомі з обов’язками та повноваженнями роботи його працівників. Благоустрій міста і громадський правопорядок багато в чому тепер залежать не лише від роботи комунальних служб, а й від пильності чотирьох чоловік – інспекторів муніципальної інспекції Шполянської міської ради ОТГ.

Начальник муніципальної інспекції Василь Озаринський розповів про   першочергові завдання свого комунального підприємства, про ставлення шполян до порядку на вулицях та про штрафи, які очікують порушників порядку.

Василь Іванович, розкажіть, які функції виконує муніципальна інспекція в об’єднаній громаді?

  • По-перше, це контроль та забезпечення благоустрою та правопорядку у місті і населених пунктах громади. В наші функції також входить: вживання спільно з працівниками поліції заходів до припинення адміністративних правопорушень, виявляння фактів самовільного зайняття земельних ділянок, забезпечення та підтримання чистоти тощо.
  • Зараз робота інспекторів особливо прикута до спалювання листя та бур’янів. Також вивіз сміття у невстановлені місця, приміром, узбіччя доріг, зелені зони на території ОТГ.

Скільки людей працює в інспекції? І скільки осіб задіяні до патрулювання?

  • У муніципальній інспекції працює чотири особи: начальник та три інспектори. Щодня по місту патрулюють три особи. На громадських засадах працівники працюють до 22:00 години. Крім того, цілодобово діє телефон «гарячої лінії», тому інспектори можуть виїжджати на виклики громадян і у вихідні.

Яку кількість протоколів за правопорушення на сьогодні складено?

  • За останній місяць, під час виїздів на патрулювання по території ОТГ було зафіксовано 30 правопорушень та складено протоколи по спалюванню опалого листя та сміття. За рішенням адміністративної комісії Шполянської міської ради ОТГ, на порушників накладено штрафи, які коливаються в розмірі від 340 до 1360 грн.

Як реагують на дії муніципальної інспекції самі жителі громади?

Ставлення громадян до нашої роботи різноманітне: від позитивного до негативного. Одні розуміють і мають хороше бачення в нашій діяльності. Люди кажуть, що така інспекція необхідна, аби підтримувати правопорядок, вбачають навіть певний захист. Інші – виявляють негатив і невдоволення. Це особливо ті, хто отримує приписи за спалювання листя та сміття та інші порушення Правил благоустрою міської громади.

Поділитись:
Перейти до вмісту