Учні шкіл громади навчалися у Великобританії

Нещодавно група учнів Шполянської громади, а саме Колісник Богдан, Курінний Ілля, Нечай Альбіна, учні Шполянської загальноосвітньої школи              І-ІІІ ступенів №1, Пасєка Анна, Шовковий Олександра, школярі зі Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія»  на чолі із керівником- учителем англійської мови  гімназії Кравченко Тамарою повернулися із Великобританії, де протягом трьох тижнів  на запрошення Британського освітнього комплексу «East-West Bridge Centre»  навчались згідно міжнародного формату.  Діти із захопленням вивчали нову лексику з не менш цікавих тем, виконували різноманітні завдання та готували власні креативні проекти. Безумовно, щоденне спілкування з носіями мови допомогло подолати комунікативний бар’єр та повірити у власні сили й можливості.

Враження, які отримали діти від екскурсій, залишаться з ними на все життя. Відвідування Букінгемського палацу та другої резиденції королеви Єлизавети ІІ у Віндзорі справило неймовірний ефект. У музеях Лондона діти долучились до надбань, як у галузі культури, так і природи та науки. Учні  дізнались багато цікавих фактів із життя королівської сім’ї, історії Лондона та Великобританії та про визначні місця Туманного Альбіону. Всесвітньо відомий Оксфорд  відкрив  завісу загадкового світу Гаррі Поттера і дав можливість побачити університет, де знаходиться та сама Велика зала Хогвартса.

А відвідавши студію братів Варнерів «Створення Гаррі Поттера», ще довго ділились враженнями від побаченого. Музей воскових фігур Мадам Тюссо теж народив  хвилю емоцій та вражень.       Захват від  видів на Лондон з висоти 135 метрів з Лондон Ай ще довго буде в серці кожної дитини. Школярі отримали не тільки інформацію про історичний та культурний спадок Великобританії, а й стали самостійнішими, розвинули навички спілкування з однолітками та дорослими, подружились з дітьми з  груп з Вінничини, Полтави та Кривого Рогу.

Поділитись:
Перейти до вмісту