Шполянська громада ділилась досвідом із представниками об’єднаних громад Запорізької області

Майже тиждень на Черкащині гостювали представники об’єднаних територіальних громад із Запорізької, Хмельницької та Чернівецької областей. Тут вони знайомилися із  нашими громадами, обмінювалтсь досвідом,  навчалися один у одного. Програма стажування має тему: «Успішний досвід та перспективи розвитку об’єднаних громад Черкаської області в галузі освіти, медицини, комунального господарства, туризм тощо».

В п’ятницю, такий візит здійснили і до Шполянської ОТГ. До нас завітали представники чотирьох громад Запорізької області – Осипенківської сільської ОТГ, Чернігівської селищної ОТГ, Чкаловської сільської ОТГ, Гуляйпільської міської ОТГ.

Гості за круглим столом поспілкувались з міським головою Сергієм Кравченком, відвідали міський заклад дошкільної освіти № 1 «Ялинка» та КНП «Шполянський центр первинної медико-санітарної допомоги» (міська поліклініка).

В процесі спілкування виявилось, що проблеми у громадах однакові, але вирішуються по-різному. Тому, кожен для себе зачерпнув потрібну інформацію. В нашому випадку, представники громад Запорізької області отримали корисні поради в галузі освіти (зокрема дошкілля),  медицини та комунального господарства. У гостей лишились приємні враження від візиту до нашої громади. Їм сподобались місця, які вони відвідали, так і щирість людей, що проживають у Шполянській ОТГ.

Візит представників із інших областей на Черкащину став можливим завдяки проекту “Децентралізація на практиці – вчимося один від одного”, який реалізовують спільно ГО “Наше Поділля”, Товариство Лева, Фонд “Освіта для демократії”, Агенції регіонального розвитку Черкаської області за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Польщі та Польсько-Американського Фонду Свободи.

 

Поділитись:
Перейти до вмісту