Скотареве відсвяткувало День села

В суботу, жителі села Скотареве, Шполянської ОТГ відзначали 468-му річницю від дня заснування свого населеного пункту. Святкову дату скотарівці відзначили запальним концертом, виставками робіт народної творчості, мастер-класами від працівників закладів позашкілля міської ОТГ. Селяни та гості свята залюбки робили фото у різних фотозонах на тематику сільського побуту. Організатори не забули й про найменших відвідувачів,  безкоштовний фейс-арт дуже сподобався дітям.

Не дивлячись на дощову погоду, палкі шанувальники спорту  подивились футбольний матч між командами збірних ОТГ – Шполянської та Матусівської.

Надвечір, урочиста частина святкування проходила у сільському будинку культури. Голова громади Сергій Кравченко та староста села Скотареве Андрій Запісецький розрізали святковий коровай, яким частували всіх односельчан і гостей. Місцеві аматорські колективи дарували пісенні подарунки, а діти вірші та гуморески.

На завершення скотарівців вітали чарівне вокальне тріо «ВіаЛеДі» і танцювальний колектив «Еліт». А потім святкова дискотека.

Поділитись:
Перейти до вмісту